Gulet Kiralama - Era Yatçılık - Mavi Yolculuk

ERA YATÇILIK - Gulet Kiralama

Gulet Kiralama ve Yat Gezileri konusunda 30 yıla yakın tecrubemizle size yardım etmekten mutluluk duyacağız.

Bodrum'un öncu yat - gulet acentalarindan Era Yatcilik 1983'te eski Italyan Fahri Konsolosu Ömer Aras tarafindan kuruldu.
 

Kurulusundan beri yatciligin ve yelkenciligin gelismesinde buyuk bir rol oynayan Era; Turkiyenin ilk ve tek okul gemisi olan STS Bodrum Yelkenli Okul Gemisi, Yelken Milli Takimina her yil sporcu yetistiren Era Bodrum Yelken Klübü ve artik geleneksel bir festival haline gelen Bodrum Cup gibi degerleri Bodrum'a katmaktan gurur duyuyor.

Bodrum Kupası, ERA Bodrum Yelken Kulübü tarafından her yıl düzenlenen bir Ahşap Yelkenli Yat yarışıdır. Kupanın esas amacı, Bodrum’un charter filosundaki kaptanlar ve mürettebatın yelken bilgilerini ve yeteneklerini geliştirmektir. Bu yarış aynı zamanda her yıl gezi sezonunun bitişinin kutlamasıdır, normalde ayrı ayrı gezilere çıkan bu charter yatlarının dostça bir ortamda bir araya gelmesini sağlar.

Gulet kiralama hizmeti veren Era Yatçılık dışında Bofor Kamerun ve Bofor Bahçe Mobilyaları bölümlerini de içinde barındıran ERA Grubu’nun ofisi Kocadon Restaurant’ın avlusu ile bir bütün olan tarihi bir yapinin icinde yer aliyor. Kocadon Ailesi için bin sekiz yüzlü yılların sonunda inşa edilen taş ev, bahçesi ile birlikte 1987'de restore edilip simdiki haline kavusmus.

Türkiye’de charter yapan en başarılı yatları bünyesinde barındıran Era Yatcilik, misafirlerinin güvenilir ve unutulmaz bir tatil geçirmelerini hedefler. Misafirlerinin tatil için ayırdıkları zamanın ne kadar önemli olduğunun bilinci içersinde hareket eder.

Tecrubeli ekibimizle birlikte, gulet kiralama, kabin kiralama, mavi yolculuk için doğru yatın temini, misafirlerin hava alanı transferleri, kumanya ve diğer tüm ihtiyaç duyabilecekleri hizmetleri vermeğe her zaman haziriz.