Оренда Яхт-Гулет – «Ера Яхтинг» - Морські круїзи

«ЕРА ЯХТИНГ» - Оренда гулет (деревяні вітрильні яхти)
Компанія «ЕРА ЯХТИНГ» вже більше 30 років здійснює діяльність в сфері оренди яхт-гулет і організації морських круїзів. Маємо честь запропонувати Вам наші послуги.
«ЕРА ЯХТИНГ» - лідер серед компаній, що надають послуги з оренди яхт-гулет; заснована Почесним Консулом Італії в Бодрумі Омером Арасом в 1983 році.

«ЕРА ЯХТИНГ» зіграла значну роль в розвитку яхтового туризму і яхтового спорту, внесла вклад в організацію споруди єдиного парусного навчального судна в Туреччині «STS Bodrum», щорічно готує спортсменів-яхтсменів для національної команди Туреччини з вітрильного спорту, а також є організатором традиційної регати-фестивалю «Bodrum Cup».
«Bodrum Cup» - це щорічна регата-фестиваль, організована для популяризації відпочинку на дерев'яних вітрильних яхтах. Основною метою проведення регати є підвищення професіоналізму капітанів і екіпажів чартерного флоту Бодрума. Регата є щорічним святом закінчення морського круїзного сезону. В ході змагань екіпажі суден, зазвичай курсують за індивідуальними маршрутами, мають можливість обміну досвідом і дружнього спілкування.

Офіс «ЕРА ЯХТИНГ» знаходиться в історичному кам'яному особняку будівлі кінця 1800-х років з вивіскою «Kocadon Restaurant», де розміщуються ще дві фірми групи компаній «ЕРА»: «Bofor Kamerun» і «Bofor Bahçe Mobilyaları». Особняк і внутрішнє подвір’я були відреставровані в 1987 році зусиллями сім'ї Коджадон.

У розпорядженні «ЕРА ЯХТИНГ» знаходяться найуспішніші чартерні яхти Туреччини. Метою компанії є організація для Вас безпечного, незабутнього відпочинку. Ми віддаємо собі звіт в тому, наскільки є цінним виділений нашими гостями час для відпочинку.
Ми завжди готові разом з нашим досвідченим екіпажем надати повний набір всіх необхідних для Вас послуг по оренді яхт-гулет, оренді кают, індивідуального підбору яхти, організації трансферу з аеропорту, харчування та інших послуг.